Ürünlerimiz uzman reyon görevlilerimiz tarafından, ürün cinsine göre değişen paketleme sistemleri ile hazırlanmaktadır. Cam kavanozdaki ve pet ambalajlardaki ürünlerimiz, airbed denilen balonlu hava yastıklarının içerisine yerleştirilerek, ürünler zarar görmeden paketlenmektedir.

Süt ürünleri gibi soğuk zincir bozulmadan teslim edilmesi gereken ürünlerimiz ise; 48 saat erimeden durabilen buz aküleri ile birlikte, ısıyı sabit tutabilen dışı folyo içi straforlu poşetlerin içerisine konularak özel şekilde paketlenmektedir. Ürün cinsine uygun paketleme yapıldıktan sonra, tüm ürünlerimiz dayanıklı karton koliler ile kargo edilmektedir.

  • Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz?

 

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 15.00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargo edilmektedir. Cuma ve Cumartesi günü verilen siparişlerde ise yalnızca soğuk zincire ihtiyaç duymayan siparişler aynı gün kargo edilmektedir. Geri kalan ürünlerin (örneğin süt ve peynir ürünleri) soğuk tedarik zincirinde hafta sonu zarar görmemesi için sonraki Pazartesi günü kargo edilmektedir. Pazar günleri kargo teslimatı yapılamadığı için Pazar günleri verilen siparişler de Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Kargolarımız YURTİÇİ KARGO firması tarafından teslim edilmektedir.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Ülkemiz ve dünya genelinde yaşanmakta olan COVID-19 salgın tehditi kapsamında firma olarak personelimizin sağlığını koruyabilmek adına bir dizi önlemler aldık. Uyguladığımız tedbirler gereğince kısıtlı sayıda personel ile operasyonlarımızı sürdürmekteyiz. Bu nedenle 1 Nisan 2020 tarihi sonrası verilen siparişler en geç 24 saat içerisinde kargoya verilmektedir. Siparişiniz takip eden diğer gün kargoya verilebilir.